dav

dav

dav

dav

Свято Останнього дзвоника щороку об’єднує всіх учнів нашої країни у велику дружну родину.

2018/19 н.р. був по-особливому значимим як для першокласників – учнів Нової української школи, так і для 11-класників – випускників 2019 (5779) року.

У НВО «ХАБАД» на святковій лінійці з мудрими настановами до всіх присутніх звернувся головний рабин Херсона та Херсонської області          Й.-І. Вольф. Єврейська громада пишається своїми вихованцями. Крім того, що діти мають можливість навчатися в одній із кращих шкіл Херсона, вони долучаються до традицій рідного єврейського народу, мають змогу стати гідними представниками не лише своєї нації, а й України.

Щороку більше 30% учнів закладу стають переможцями Всеукраїнських учнівських олімпіад, конкурсів-захистів МАН України, різноманітних інтелектуальних і творчих змагань.

Заступник директора з навчально-виховної роботи Луків А.М. зачитала привітальну листівку від Народного депутата України Співаковського О.В. Він поздоровив керівництво, педагогічний та учнівський колективи НВО «ХАБАД» із успішним закінченням навчального року. Звертаючись до випускників, Олександр Володимирович наголосив, що останній дзвоник у стінах рідної школи сповіщає про ті чудові перспективи, які відкриваються зараз перед ними. Головне – завжди пам’ятати: школа дала їм необхідні знання і навички, сформувала уявлення про світ, долучила до джерел рідної культури й духовності, навчила добру і людяності.

Успіхів та натхнення побажав усім присутнім і почесний директор закладу, Почесний громадянин м. Херсона Бронштейн В.А.

Директор НВО «ХАБАД» Левін І.І. та головний рабин Вольф Й.-І. вручили відмінникам навчання та переможцям інтелектуальних змагань і конкурсів Похвальні листи і грамоти. Ігор Ілліч ще раз наголосив на тому, що випускники школи уже кілька років поспіль успішно складають ЗНО та вступають до вищих навчальних закладів міста й держави. Завдяки цьому НВО «ХАБАД» входить у трійку найкращих шкіл Херсона та посідає 157 місце в рейтингу серед шкіл України.

Голова Херсонського єврейського общинного благодійного центру «Хесед Шмуель» Вайнер О.П. вручив випускницям цінні подарунки, а психолог-волонтер Цімерман М. подарувала дівчатам дорожні молитви.

Слова-привітання від класного керівника Лавриненко А.О., батьків та гостей свята розчулили випускниць. Їхній трішки тужливий настрій від прощання зі школою, із дитинством розвіяли веселими танцями і піснями молодші школярі.

Свято Останнього дзвоника – це неповторні хвилини у житті кожної людини. Ці хвилини – сумні й радісні одночасно – запам’ятовуються назавжди.

dav