Виходжу з метро на Лукьянівці і йду на свою улюблену роботу, підходе дівчина і просить підказати їй дорогу до Артема 77, у неї сів телефон і вона не може карту глянути. Я як людина, яка працювала років 8 тому курьєром без смартфону, ввійшов в положення.

Починаю дивитися карту, а вона стоїть біля мене і уважно втиче в телефон, мені одразу стало підозріло що вона так сильно впритул стала до мене. Вирішив від гріха – притиснути гаманець в кишені вільною рукою. Показав їй дорогу і пішов в перехід біля Києвської Русі.

Спускаюсь і мене не покидає відчуття що це була якась схєма на лоха) В мене рюкзак воєнний -вирішив перевірити, там нічого цінного не було, але одразу кинулось в очі що два маленьких відділи розстібнула та тупа шльондра!

Стою я в переході біля житомирських носків і риюся в рюкзаці з думкою що вона могла потягнути. А вона і не хотіла! Знаходжу коробок з під сірників, а там трава!  Мені підклали траву! Після хвилини роздумів я купив пару носків і викинув той коробок в смітник.

Історія тільки розпочалася)

Вихожу я з переходу після 5 перевірок рюкзака, мене зустрічає наша славна поліція) Зі словами “доброго дня сержант Шукаюлохов. Є щось заборонене? у нас наводка” У них наводка!!!
Кажу що нічого шукати в себе не дам, а цей  в формі каже що поїдемо в участок для перевірки. А я ж на роботу іду)
Ну я кажу давайте свідків і що руки мені в рюкак і в кишені щоб жодна скотина не сунула, я сам все витягую.
А вони стоять і чекають коли я дістану той коробок) Я витягнув все що було, а коробка немає, вони бачу менжуються і просять щоб я все витягнув.) Каже той перший, Шукаюлохов, дайте я перевірю чи ви все витягли.
Кажу, щоб закатав рукава по лікті і попросив дівчину, яка ішла повз з кавою, побути ще одним свідком! Шукаюлохов порився в рюкзаці і сказав що вибачається і я вільний. Характерно що огляд курточки і штанів був супер поверхневим!!!

Висновки:

1)Якщо у вас хтось невідомий щось просить, просіть щоб стояли на відстані.

2)Слідкуйте за кишенями.

Danilovsky Maxim